פוסט: תחנה לבדיקות מהירות בתשלום לטובת התיירות תוקם בתל אביב

ממוצע זמן קריאה: 2

תחנה לבדיקות מהירות בתשלום לטובת התיירות תוקם בתל אביב

ממוצע זמן קריאה: 2 דקות

תחנה לבדיקות מהירות בתשלום לטובת התיירות תוקם בתל אביב, תפעל גם במתכונת דרייב אין עם תשובה תוך 15 דקות, תחנות נוספות יוקמו בעיר

סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם, אשר עומדת מאחורי ההצלחה הטכנולוגית של איי התיירות הירוקים באילת ובים המלח, מקימה בתל אביב תחנה לבדיקות מהירות בתשלום, עם תשובה תוך 15 דקות לטובת התיירות. ככל הנראה יוקמו תחנות נוספות ברחבי העיר תל אביב-יפו ועל קו החוף בצמידות לבתי מלון על פי הצורך ההולך וגובר לקראת חג השבועות והחופש הגדול.

בתחנה ניתן לבצע בדיקת סופיה מהירה ומדויקת, לקבל תוצאה מיידית באמצעות סמס (SMS) ולהציגה בכניסה לכל בתי המלון באיזור תל אביב-יפו הפועלים בתו ירוק. הבדיקה מתאימה לילדים, בני נוער, תיירים ועובדי מלונות שטרם התחסנו. התחנה גם מיועדת לנופשים מגוש דן אשר רוצים להיבדק קרוב לבית לפני הנסיעה לחופשה בבתי המלון בכל יתר אזורי הארץ. הבדיקות המהירות נערכות על פי הנחיות משרד הבריאות ומתווה התו הירוק למלונות, תיירות ונופש.

תחנת הבדיקות המהירות תמוקם במרכז הרפואי ברחוב איינשטיין 40 בתל אביב ותאויש על ידי פרמדיקים של חברת מדיצ'ק. בתאום מראש אפשר יהיה לבצע את הבדיקה המהירה גם ברכב מחניון הגג של הקניון (דרייב אין) ולקבל תשובה תוך 15 דקות. ניתן להגיע כבר החל מיום שלישי הקרוב ה – 20 באפריל, 2021 בשעה 11:00 ולבצע בדיקה במחיר של 90 שקלים. לפני ההגעה לבדיקה חובה להתקשר או לשלוח וואטסאפ לצוות הפרמדיקים של מדיצ'ק לטלפון שמספרו: 053-3451388

באדיבות סופיה ישראל - בדיקות מיידיות

סופיה היא בדיקת הקורונה המהירה הראשונה בעולם שאושרה על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות. מדובר בפריצת דרך טכנולוגית שפותחה על ידי תאגיד קווידל האמריקאי, מבוססת אנטיגן, המזהה את נגיף הקורונה עם דיוק של 96.7% רגישות, 100% ספציפיות וכן בעלת יכולת לזהות את כל יתר והמוטציות. סופיה עברה תיקוף על אלפי נבדקים, צברה ניסיון של מאות אלפי בדיקות והפכה לספק הרשמי של משרד הבריאות עוד בעיצומה של המגיפה. עד היום כבר הותקנו מאות מכשירים שמשרד הבריאות רכש, בחדרי מיון, בתי אבות, בפיקוד העורף, במשטרה, בקופות החולים בוועדת הבחירות המרכזית ובכניסה לאיים הירוקים. גם מקומות עבודה רבים כמו חברות הייטק ומפעלים רכשו ביוזמתם במימון מקום העבודה את הטכנולוגיה במטרה לחזור לשגרה עם בדיקות סופיה מתקדמות.

בסופיה ישראל מקבוצת רימיפארם, נערכים להקים תחנות נוספות לביצוע בדיקות מהירות בתשלום בעוד ערים ברחבי הארץ ומאתרים בימים אלו מוסדות תיירות ופנאי לשיתופי פעולה וכן מתחמים נגישים בסמוך לאתרי נופש ומלונות. כל התחנות יפתחו על פי הנחיות משרד הבריאות ומתווה התו הירוק. נציגי בתי מלון ומוסדות פנאי מוזמנים להתקשר או לשלוח וואטסאפ לצוות החברה לטלפון שמספרו: 050-7214528.

בסופיה ישראל מאחלים לכולם חופשה נעימה, בריאה ובטוחה ומזכירים: "בדיקה מיידית היא לא תחליף לחיסון. עדיף להתחסן!"

החדשים שלנו

השאירו תגובה למערכת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השאירו תגובה

צרו קשר

מאמרים נוספים

נשמח לשיתף הדף שלנו :-)