פוסט: דוד מור-יוסף: מרפאת עיניים חדשה הושקה היום במרכז הרפואי 'וולפסון'

מאמרים נוספים

קטגורית מאמרים

ממוצע זמן קריאה: 2

דוד מור-יוסף: מרפאת עיניים חדשה הושקה היום במרכז הרפואי 'וולפסון'

ממוצע זמן קריאה: 2 דקות

כתבינו דוד מור-יוסף מדווח: היום הושקה במרכז הרפואי 'וולפסון' מרפאת עיניים חדשה, על שם אולגה פ. וינד ז"ל, המצוידת במכשור הרפואי העדכני והמתקדם ביותר בתחום, בתרומת משפחת וינד.

היום הושקה במרכז הרפואי 'וולפסון' מרפאת עיניים חדשה, על שם אולגה פ. וינד ז"ל, המצוידת במכשור הרפואי העדכני והמתקדם ביותר בתחום, תרומת משפחת וינד.

המרפאה תעניק שירות רפואי מתקדם, הכולל את מיטב הבדיקות וכן שירות של אופטומטריסטים מומחים. השקת מרפאת העיניים החדשה מהווה סנונית ראשונה, לקראת הקמת מכון עיניים מתקדם לטובת מטופלי המרכז הרפואי.

באירוע ההשקה, היום (חמישי, 19 דצמבר) נכחו; ראש עיריית חולון; מוטי ששון, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון; ד"ר ענת אנגל, המנהל אדמיניסטרטיבי של ביה"ח; יניב פוגלמנהל מערך העיניים,  ב'וולפסון'; פרופ' גיא קליינמן, משפחות התורמים; משפחת וינד – ובראשם ד"ר יחיאל וינד, רופא עיניים מתנדב בביה"ח והתורם לשיפוץ מחלקת היולדות ב'וולפסון'.

וכן ד"ר דורון נוימן, רופא עיניים בביה"ח ומייצג בנו אדם נוימן, אשר העניק תרומה נדיבה להקמת מכון עיניים העתידי ב'וולפסון' מנכ"ל ובעלי חברת 'אופטיקנה'; מאיר רסין, בעלי חברת תדיראן, משה ממרוד, יו"ר ועד העובדים של בנק לאומי, מירי רובינו, יו"ר עמותת ידידי ביה"ח; בן-חור ירושלמי ומנכ"לית העמותה; נטלי יששכר, תורמים רבים וידידי המרכז הרפואי וולפסון וצוות המרכז הרפואי.

בתמונה מימין - נטלי יששכר-בן חור ירושלמי-דר אנגל-דר וינד-פרופ קליינמן וסגנו דר אסף בר. קרדיט צילומים: נאור בן סלמון

ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי 'וולפסון': "בזכות התרומה של משפחת וינד למרפאת עיניים אנחנו מתחילים להגשים את החזון של מכון העיניים העתידי שמתוכנן להיבנות כאן למען המטופלים. הידידות ארוכת שנים של ד"ר וינד עם המרכז הרפואי מתבטאת לא רק בתרומות שלו אלא בעיקר בהתנדבותו כרופא עיניים במרפאת עיניים, ושותפות הגורל שלו עם וולפסון, ואנו מודים לו על כך מאד. תודה מיוחדת גם למנהל מערך העיניים פרופ' גיא קליינמן הוא מנהל שפועל עם דרייב ועם ברק בעיניים.

לא בלבד שהוא משפיע באופן דרמטי על עתיד מערך העיניים במרכז הרפואי, אלא גם  על עתיד המרכז הרפואי כולו והצלחתו".

פרופ' גיא קליינמן; מנהל מערך העיניים: "היום אנחנו חונכים את אגף מרפאת העיניים החדש, וזהו רק צעד ראשון בהתחדשות של מערך העיניים, אשר חרט על דגלו את המצוינות ואיכות השירות".

בן-חור ירושלמי; יו"ר עמותת הידידים: "אין דרך אצילית יותר להנציח את זכרה של ד"ר אולגה וינד ז"ל מאשר לקרוא על שמה את מרפאת העיניים המצוינת של המרכז הרפואי וולפסון, המביאה מזור ומאור לאלפי מטופלים בשנה".

החדשים שלנו

השאירו תגובה למערכת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

השאירו תגובה

צרו קשר

מאמרים נוספים

נשמח לשיתף הדף שלנו :-)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook